Menu
0 Comments

Sklep zoologiczny

Sklep zoologiczny keko.pl to skep dla miłośników zwierząt różnego rodzaju.
Znajleźć w nim można asortymen dla kotów, psów, gadów i płazów, gryzoni, jeży, koni, ptaków, tchórzofretek oraz osób interesujących się akwarystyką i posiadających i urządzających stawy i oczka wodne. Wysokie standardy obsługi Klienta oraz wyszkolony personel daje gwarancję fachowej porady oraz szybkiej obsługi spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Darmowa dostawa dla zamówień od 99 zł
Gratisy dla zamówień od 199 zł!

Sklep zoologiczny keko.pl powstał w 2009 roku. Od tego czasu ciągle poszerzamy naszą ofertę oraz pracujemy nad doprowadzeniem naszego poziomu jakości obsługi Klienta do perfekcji.
Keko.pl to szeroki wybór produktów dla wielu gatunków zwierząt.To oferta dla kotów, psów, gadów i płazów, gryzoni, jeży, koni, ptaków, tchórzofretek oraz osób interesujących się akwarystyką i posiadających i urządzających stawy i oczka wodne.

Współpracujemy jedynie z najlepszymi na rynku dostawcami co daje nam 99,9% skuteczności doręczenia przesyłek w ciągu 24h. Dla Klientów preferujących zakupy w sklepie oferujemy odbiór osobisty zamówionego towaru w naszej siedzibie.
Szereg otrzymanych certyfikatów i wyróżnień potwierdza, że Klienci doceniają nasze zaangażowanie.

NIE PRZEGAP PROMOCJI I OKAZJI! ZAPISZ SIĘ!