Menu
0 Comments

Promocje Scandinavian baby

Promocje Scandinavian baby

Oferujemy produkty dla dzieci łączące w sobie najwyższą jakość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo rodem ze Skandynawii.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm:

– BabyBjörn (Szwecja)
– Baby Dan (Dania)
– Herobility (Szwecja)
– Elodie Details (Szwecja)
– Thule (Szwecja)

Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają najostrzejsze normy bezpieczeństwa. W naszym sklepie znajdą Państwo: nosidełka ergonomiczne dla dzieci, leżaczki dla niemowląt, wózki spacerowe, krzesełka do karmienia, butelki, smoczki, śliniaki, kocyki, osłony kominka, bramki na schody oraz zabezpieczenia chroniące dziecko przed wypadkiem. Z myślą o aktywnych rodzicach oferujemy wózki do biegania oraz doskonałej jakości przyczepki rowerowe. Dzięki nim, razem z dzieckiem, rodzic może kontynuować aktywność fizyczną i od najmłodszych lat życia uczyć maleństwo zdrowego trybu życia.

Jesteśmy rzetelni i terminowi. Oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki w naszym magazynie. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 14.00 – w przypadku płatności gotówką przy odbiorze towaru, wysyłamy jeszcze tego samego dnia, a przy płatności przelewem, niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

NIE PRZEGAP PROMOCJI I OKAZJI! ZAPISZ SIĘ!
  Tagi: