Menu
0 Comments

Odzyskaj nadpłacony podatek


Euro-Tax.pl Sp. z o.o. jest największą polską firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego przez osoby legalnie pracujące za granicą. Celem działalności firmy jest dostarczanie atrakcyjnych produktów finansowych Polakom przebywającym za granicą.

Spółka działa w modelu e-commerce usług, pozyskując klientów, dla których przeprowadza zwrot nadpłaconego podatku oraz pomaga uzyskać zasiłki oraz świadczenia socjalne dostępne w danych kraju.

Usługi kierowane są do ok. 2 milionów naszych rodaków przebywających i legalnie pracujących w Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Irlandii, USA, Norwegii, Belgii i Austrii.

Euro-Tax.pl Sp. z o.o. dokonuje rozliczeń walutowych związanych ze zwrotami podatku na podstawie zezwolenia ogólnego dokonanego przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej. Ponadto firma jest wpisana przez Krajową Radę Doradców Podatkowych na listę podmiotów uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego oraz przez Izbę Doradców Podatkowych Brandenburgii na liestę podmiotów uprawnionych do transgranicznego wykonywania doradztwa podatkowego w Republice Federalnej Niemiec.

NIE PRZEGAP PROMOCJI I OKAZJI! ZAPISZ SIĘ!