Menu
0 Comments

Tax Care – Chmura Faktur

Tax Care – Chmura Faktur

 

Bez papieru. Bez ograniczeń. Bez opłat.
-Nielimitowana ilość wystawionych faktur
-Możliwość sprawdzenia czy kontrahent jest płatnikiem VAT
-Bezpieczny sposób przekazywania dokumentów
-Przechowywanie faktur przychodowych oraz kosztowych

Jednym kliknięciem faktura trafia do Twojego kontrahenta
Dzięki Chmurze Faktur oszczędzasz swój czas. Wystawienie faktury zajmuje kilka sekund. System rozpoznaje czy kontrahent jest płatnikiem VAT. Dodatkowo szybko i bezpiecznie przesyłasz fakturę do klientów i partnerów biznesowOd teraz wszystkie faktury w jednym miejscu

Wszystkie dokumenty gromadzisz w jednym miejscu, bez limitu ilości faktur. Niezależnie w jakiej formie posiadasz fakturę, papierowej czy elektronicznej. Dodatkowo Chmura Faktur na podstawie danych z faktur na bieżąco monitoruje Twoje koszty i przychody, a także rozliczenia z fiskusem.

Prosty eksport wszystkich faktur do biura rachunkowego
Koniec ze żmudnym kompletowaniem dokumentów do biura rachunkowego. Chmura Faktur to twoje Centrum Rozliczeń. Wszystkie faktury wreszcie w jednym miejscu. Dzięki opcji eksportu także szybko w Twoim biurze rachunkowym.

Jednolity Plik Kontrolny również za darmo
Chmura Faktur jest dostosowana do bieżących zmian w polskim prawie. Dzięki aplikacji wyślesz obowiązkowy JPK, z oszczędnością czasu. Bez stresu. Tak abyś mógł skupić się na biznesie.

Uproszczona windykacja
Chmura Faktur poinformuje kontrahenta o zbliżającym się terminie zapłaty. Wystarczy, że klikniesz „wyślij ponaglenie”, Twój klient automatycznie dostanie maila o zapłacie faktury. Wszystko dla Twojej wygody i z korzyścią dla firmy.

Bezpieczeństwo danych
Chmura Faktur to bezpieczeństwo przesyłania dokumentów. Koniec z załącznikami, wszystko pozostaje w Chmurze, a klient otrzymuje jedynie link do pobrania. Dodatkowo Chmura Faktur jest oparta na systemie bankowym, po to aby zadbać o najwyższe bezpieczeństwo danych Twojej firmy.

NIE PRZEGAP PROMOCJI I OKAZJI! ZAPISZ SIĘ!