Menu
0 Comments

Kurs PodcastPro

Kurs PodcastPro

PodcastPro™ to kurs online, z którego dowiesz się krok po kroku, jak przygotować, nagrać i wypromować podcast, wzmacniający Twoją markę. Bez niejasności, bez zbędnej teorii i najprościej jak to tylko możliwe.

Podcast to seria nagrań dźwiękowych, składająca się z kolejnych odcinków, które automatycznie pojawiają się w odpowiedniej aplikacji lub na stronie internetowej. Jest to świetne medium do budowania marki osobistej, które pod niektórymi względami przewyższa takie formy jak blog czy wideo:

nie angażuje wzroku odbiorcy – podczas słuchania można prowadzić auto, prasować, biegać itp.,
zajmuje przez długi czas – wysłuchanie w całości 25-minutowego odcinka jest regułą, nie wyjątkiem,
wygodnie korzysta się z niego w telefonie – mały ekran w niczym nie przeszkadza,
trafia prosto do odbiorcy – subskrybent dostaje każdy nowy odcinek, a nie to, co wybierze algorytm,
buduje silniejszą więź niż blog, ale nie wymaga występowania przed kamerą jak wideo.
Autorem kursu PodcastPro™ jest Marek Jankowski. Wiedza zawarta w kursie jest oparta na jego 16-letnim doświadczeniu, które zdobywał pracując w radiu i od 2009 r. nagrywając podcast Mała Wielka Firma. Mała Wielka Firma ten ma co miesiąc ponad 70 tys. pobrań i od lat jest numerem 1 w Polsce w kategorii Zarządzanie i Marketing.

Jakie korzyści daje kurs?

Oszczędzasz pieniądze. Nie wydajesz setek lub nawet tysięcy złotych na niepotrzebny drogi sprzęt i oprogramowanie, którego możliwości nigdy w życiu nie wykorzystasz. Rekomenduję rozwiązania, z których sam korzystam: urządzenia, które kupisz za 300-700 zł i legalne darmowe oprogramowanie.
Oszczędzasz nerwy. Dużo łatwiej odważyć się i opublikować swój podcast, kiedy robisz to w grupie. Wszyscy startujecie z podobnego pułapu, możecie się motywować i wzajemnie wspierać.
Oszczędzasz czas. Od jak dawna myślisz o nagrywaniu podcastu? Ile jeszcze będziesz to odkładał? Im dłużej, tym trudniej będzie Ci się przebić, bo twórców szybko przybywa! Zakup kursu daje mocnego kopa, żeby wreszcie to zrobić.
Kurs PodcastPro™ jest przeznaczony dla wszystkich osób, które nagrywają lub chciałyby nagrywać podcast i budować w ten sposób swoją markę:

przedsiębiorców, menedżerów, marketerów, którzy szukają nowych pomysłów na wyróżnienie się dla swojej firmy
profesjonalistów (prawników, psychologów, tłumaczy itp.), którzy chcą się wyróżnić z tłumu anonimowych specjalistów
dziennikarzy, blogerów, freelancerów, piarowców, którzy wiedzą, że budowanie marki osobistej to dobra inwestycja
trenerów, konsultantów, doradców, ekspertów, których praca polega na rozmawianiu z ludźmi

NIE PRZEGAP PROMOCJI I OKAZJI! ZAPISZ SIĘ!